ПОЛОЖЕННЯ про проведення акції «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА»

ПОЛОЖЕННЯ про проведення акції «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА»

в Розважальному комплексі «PAPASHON ЛЬВІВ»

м. Львів                                                                                                                  «26» травня 2017 р.

 

З метою збільшення попиту на свої товари і послуги, розширення кола клієнтів, створення сприятливих умов один одному при здійсненні господарської діяльності, набуття позитивної репутації на ринку однорідних послуг в розважальному комплексі «PAPASHON ЛЬВІВ» розташованого за адресою м.Львів, вул. Кульпарківська, 226а проводиться акція  «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА».

Загальний опис акції «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА» в розважальному комплексі «PAPASHON ЛЬВІВ» Більярд, боулінг

Клієнт (власник купону SM  Papashon) при замовленні і оплаті однієї години (або більше годин) гри в більярд, боулінг може отримати одну годину гри «Безкоштовно» при пред’явлені купону SM  Papashon.

Увага:

«Безкоштовна година гри в більярд, боулінг» надається тільки в разі попередження обслуговуючого персоналу заздалегідь про наявність купона SM Papashon і резервації доріжки для боулінгу, або більярдного столу за телефонами адміністрації комплексу заздалегідь.

Адміністрація комплексу може піти на зустріч клієнту і надати «Безкоштовну годину гри в більярд, боулінг» відразу без резервації в разі якщо немає подальшої резервації столу для більярда, доріжки для боулінгу з боку третіх осіб.

При переході тарифу (боулінг / більярд) – гість, пред’являючи купон Save Max, повинен бути розрахований по найбільшому тарифу.

 

Дитяче містечко

Клієнт (власник купону SM  Papashon) при поповненні карточки на 200,00 гривень  отримує ще 200 гривень в подарунок на карточку.

Увага:   

Карточка, отримана при поповненні на 200,00 гривень та пред’явлені купона  діє протягом всієї акції «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА», по закінченню акції  всі кошти та бонуси згорають, та не підлягають поверненню чи подальшому використанню.

 

Страва

Клієнт (власник купону SM  Papashon)  при оплаті однієї страви може на свій розсуд вибрати точно таку ж або іншу страву на свій розсуд «Безкоштовно» при пред’явленні купону SM Papashon.

Увага:

«Безкоштовна страва» надається тільки в разі якщо його вартість нижче сплаченої страви або дорівнює її вартості. Клієнт зобов’язаний повідомити офіціанту під час прийому замовлення про наявність купона SM Papashon і бажанні їм скористатися при оплаті «Безкоштовної страви». Акція не діє при замовленні страв по банкетному або дитячому меню.

 

Напій

Клієнт (власник купону SM  Papashon)  при оплаті одного напою може вибрати другий «Безкоштовний напій» точно такий же або однаковий за вартістю.

Увага:  

Платний алкогольний напій і «Безкоштовний напій», пробиваються і оплачуються з 50% знижкою кожен. Акція не діє при замовленні пляшки, або оплаті напоїв під час проведення банкетів.

 

ПІД «БЕЗКОШТОВНИМ» в даному положенні розуміється отримання другої години гри в боулінг / більярд або другого напою / страви зі спеціальною знижкою.

 

Порядок розрахунків при пред’явленні купону PAPASHON Купони жовтого кольору  діють на наступні послуги:

Друга година в Боулінг, при оплаті першої

Друга година в Більярд, при оплаті першої

Дитяче містечко протягом всієї діє акції на ігрові зони, автодром та непризові автомати

Всього в карті «Save Max Ukraine» VIP КАРТА» міститься 6 таких купонів.

 

Порядок розрахунку:

– При оплаті однієї години гри в боулінг і пред’явленні купона, гість отримуєте другу годину гри в боулінг безкоштовно, за умови, що тариф другої години гри не перевищує тариф оплачуваної години.

 

– При оплаті однієї години гри в більярд і пред’явленні купона, гість отримуєте другу годину гри в більярд безкоштовно, за умови, що тариф другої години гри не перевищує тариф оплачуваної години.

 

– При поповненні  акційної карточки в Дитяче містечко на 200,00 гривень  та пред’явлені купону, гість отримує  додаткову скидку в розмірі  100% (200,00 бонусних гривень)  в подарунок. Таким чином на картці гостя знаходиться для використання сума коштів яка дорівнює 200,00 гривень + 200 бонусів , що фактично при розрахунку за послуги  становить 400,00 гривень. Сума грошей на акційній карточці діє протягом всієї дії акції Save Max та відповідно до умов викладених в розділі «Загальний опис».

 

Купони сірого кольору діють на наступні послуги:

Друга страва, при оплаті першої

Другий напій, при оплаті першого

Всього в карті «Save Max Ukraine» VIP КАРТА» міститься 4 таких купонів

 

– При замовленні страви з основного меню і пред’явленні купона, гість може вибрати на свій розсуд страву, за умови, що ціна на безкоштовну страву не перевищує вартості оплачуваної страви.

– При замовленні напою з основного меню і пред’явленні купона, гість може вибрати на свій розсуд безкоштовний напій, за умови, що це такий же самий напій або ціна на другий безкоштовний напій дорівнює вартості оплачуваного напою.

 

Увага:

При замовленні гри в боулінг / більярд, поповненні карточки Дитячого містечка, замовленні страви / напою розрахунок бонусами за перший оплачуваний товар / послугу не приймається, обов’язковий готівковий розрахунок у гривні.

Термін проведення акції «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА» в розважальному комплексі «PAPASHON ЛЬВІВ» Акция «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА»  діє:

З «29» травня 2017 року до «31» серпня 2017 року

 

Акція «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА»  не діє:

«01» червня 2017 року

«28» червня 2017 року

«24» серпня 2017 року

Взаємодія акції «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА» в розважальному комплексі «PAPASHON ЛЬВІВ» з іншими акціями  

Знижки по будь-яким іншим акціям і акції «Save Max Ukraine» VIP КАРТА» не сумуються.

 

 

На акційні пропозиції від «PAPASHON» – акція «Save Max Ukraine» VIP КАРТА» не поширюється.

Програма лояльності «PAPASHON КЛУБ»

На будь-яку послугу / товар, отриману за купонами Save Max бонуси НЕ НАРАХОВУЮТЬСЯ.

 

Дія акції «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА» в розважальному комплексі «PAPASHON ЛЬВІВ» не розповсюджується 1) На алкогольні і безалкогольні напої при замовленні пляшки;

2) Всі позиції в банкетному і дитячому меню;

3) При замовленні банкетів і дитячих свят, на додаткові послуги, що надаються комплексом «PAPASHON» (робота аніматорів, декор банкетів, проведення святкових турнірів з боулінгу, квестів, майстер-класів).

4) На будь-які інші акційні пропозиції від «PAPASHON»

5) Всі призові гральні дитячі автомати.

 

Зміна умов акції «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА» в розважальному комплексі «PAPASHON ЛЬВІВ»

Розважальний комплекс «PAPASHON ЛЬВІВ» розташований за адресою м.Львів, вул. Кульпарківська, 226а вправі змінити умови проведення акції «Save Max Ukraine» VIP КАРТА», без узгодження з клієнтами і організатором акції, про що додатково має бути повідомлено на сайті розважального комплексу.

 

Відображення акції «Save Max Ukraine» VIP  КАРТА» в Товарному та фіскальному чеках

За правилами офіціант спочатку повинен принести виписаний від руки попередній чек, а після отримання грошей – касовий чек, на якому є реквізити підприємства і вся інформація про замовлені страви.

Увага:

Товарний чек Фізична особа підприємець видає тільки на вимогу клієнта Фіскальний чек видається кожному клієнту

Увага:

Попередній чек, касовий чек (далі по тексту чек) можуть містити наступну інформацію про отримані «Безкоштовно» додаткові годині гри в боулінг / більярд, страви / напої

Боулінг

При оплаті однієї години гри в боулінг і використанні купона при отриманні другої «Безкоштовної» години гри в чеку вказується оплата першої години гри по 100% вартості і знижка Save Max 100% на другу годину гри в боулінг. Або кожну годину гри пробивається з 50% знижкою Save Max.

Більярд

При оплаті однієї години гри в більярд і використанні купона при отриманні другої «Безкоштовної» години гри в чеку вказується оплата першої години гри по 100% вартості і знижка Save Max 100% на другу годину гри в більярд. Або кожну годину гри пробивається з 50% знижкою Save Max.

Дитяче містечко

При поповненні акційної картки на суму 200,00 гривень в «Дитяче містечко» і використанні купона в чеку вказується оплата 200,00 гривень та знижка Save Max.

При покупці алкогольного напою і використанні купона при отриманні другого алкогольного напою в чеку вказується оплата алкогольних напоїв зі знижкою 50% вартості Save Max на кожен алкогольний напій.

При покупці алкогольного напою і використанні купона при отриманні другого безалкогольного напою в чеку вказується оплата 100% вартості алкогольного напою і знижка Save Max 100% на другий безалкогольний напій
При покупці безалкогольного напою і використанні купона при отриманні другого безалкогольного напою в чеку вказується оплата 100% вартості безалкогольного напою і віднімається знижка Save Max 100% на другий безалкогольний напій. Або зі знижкою 50% вартості Save Max на кожен.

При покупці страви і використанні купона при отриманні другої страви в чеку вказується оплата 100% вартості першої страви і віднімається знижка Save Max 100% на другу страву. Або зі знижкою 50% вартості Save Max на кожну страву.